„Kamuolio skrydis, suvienijęs Lietuvą“

0
1074

1Rugpjūčio mėnesį prasidėjęs projektas „Kamuolio skrydis, suvienijęs Lietuvą“ pasiekė kulminaciją – rugsėjo 5-ąją startavusio Europos krepšinio čempionato proga, žmonėms pristatytas filmukas, dėl kurio ir buvo keliauta aplink šalį.

Paskutinę vasaros savaitę jaunuoliai iš Plungės leidosi į kelionę, kurios metu aplankė 53 šalies miestus. Kartu su paaugliais keliavo ir du krepšinio kamuoliai: vienas jų buvo pasipuošęs Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjų parašais, o ant kito savo autografus palikdavo miesto atstovai. Pastariesiems buvo suteiktos šešios sekundės „mesti“ kamuolį, pasitelkiant improvizaciją: vieni miestai suburdavo daugybę žmonių, kiti – pakviesdavo įžymius sportininkus, treti – pasinaudodavo gražiausiomis vietovėmis, taip parodydami, koks nuostabus kraštas yra Lietuva.

„KSSL“ komanda turėjo garbės susitikti su tokiais žmonėmis kaip LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Premjeras Algirdas Butkevičius, plaukikas Giedrius Titenis, kanojininkas Jevgenijus Šuklinas, buvęs krepšininkas Sergejus Jovaiša, galiūnas Vidas Blekaitis, lengvaatletė Austra Skujytė ir daugybė kitų, perspektyvių jaunųjų sportininkų. Plungiškiai projekto metu siekė suvienyti visus šalies gyventojus bei morališkai palaikyti nacionalinę rinktinę.

„Kamuolio skrydis, suvienijęs Lietuvą“ komanda lankėsi ir Prienuose, kur kamuolį perdavinėjo Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, krepšininkai – Domantas Šeškus ir Paulius Ivanauskas.

Filmuotoje medžiagoje nuo 1:32 min galima stebėti kamuolio perdavimą Prienuose.

Gera

Komentarai

komentarai