Kalėdinė dovana bibliotekos darbuotojams – išvyka į Panevėžį

0
2048

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos darbuotojai, artėjant gražiausioms metų šventėms, pasidavė pamažu visaapimančiai šventinei nuotaikai ir dovanų pirkimo karštligei, tačiau ieškoti dovanų patraukė ne į prekybos centrą, o išsiruošė į kelionę, žinodami, kad patirti įspūdžiai ir sutikti žmonės ir bus ta, tikroji, dovana, savo šviesia nuotaika užpildanti kiekvieną sielos ir minčių kertelę.

Taigi, pirmyn į kelionę! Šįkart – į Panevėžį pasižvalgyti po kalėdiškai papuoštą ir atsinaujinusį miestą ir, žinoma, į giliomis meninėmis tradicijomis išgarsėjusį Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatrą.

Nors atvykome miestą jau gaubiant vakaro sutemoms ir spaudžiant šaltukui, spėjome pasigrožėti ką tik įžiebta ir šiais metais ekstravagantiškai atrodančia modernia Kalėdų egle. Šalia teatro pastato matėme ir įžymiąją, prieš dešimtmetį dailininko skulptoriaus Regimanto Midvikio sukurtą bronzinę skulptūrą, įamžinusią sėdintį ir mąstantį režisierių Juozą Miltinį.
Teatre mūsų laukė spektaklis. Žiūrėjome režisieriaus Giedrimundo Gabrėno pastatytą amerikiečių dramaturgo Neilo Saimono dviejų veiksmų i žaismingą komediją „Paskutinysis iš aistros kamuojamų meilužių“. Telieka pridurti, kad šis spektaklis Panevėžio teatre rodomas dar nuo 1994 metų, ir mes turėjome galimybę stebėti žinomų aktorių Albino Kėlerio, Astos Preidytės, Eleonoros Koriznaitės, Ligitos Kondrotaitės vaidybą.

Kelionė ir bilietai į spektaklį finansuoti RJPS padalinio Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos profesinės sąjungos Šalpos fondo lėšomis.

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos informacija

Komentarai

komentarai