„Juventus“ namuose palaužė „Vytautą“ (Video)

0
1368

8LKL atkrintamosiose varžybose ketvirtfinalio serijos rezultatą išlygino Utenos „Juventus“. Uteniškiai namuose rezultatu 93:88 (30:18, 23:18, 12:24, 28:28) įveikė Prienų – Birštono „Vytautą“. Po dviejų susitikimų serijos rezultatas 1-1.

Ankstyvas atotrūkis. „Juventus“ krepšininkai šio susitikimo reikalus išspręsti buvo pasirengę jau pirmajame kėlinyje. Po 3 minučių įtemptos kovos uteniškiai surengė įspūdingą spurtą 19:4 ir sužaidus vos 7 minutes jau turėjo 15 taškų pranašumą (25:10).

Tandemas. Pirmojoje rungtynių dalyje „Juventus“ gretose nesustabdomai rungtyniavo Edgaras Želionis ir Speceris Butterfieldas. Šie žaidėjai per pirmus du kėlinius kartu spėjo surinkti net 40 taškų (Želionis – 24, Butterfieldas – 16).

Atkovoti kamuoliai. Viena iš pagrindinių nesėkmingo „Vytauto“ žaidimo priežasčių tapo bloga kova dėl atšokusių kamuolių. Utenos klubas pirmojoje rungtynių pusėje atkovojo net 11 kamuolių daugiau nei Prienų – Birštono atstovai (24 prieš 13).

Atsakas. Trečiasis kėlinys „Vytauto“ ekipai buvo visiškai kitoks nei pirmieji du. Ilgosios pertraukos metu išvadas padarę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai surengė atsakomąjį spurtą ir sugebėjo panaikinti „Juventus“ pranašumą (60:60).

Atomazga. Įpusėjus paskutinei rungtynių minutei vis dar pirmavo „Juventus“(90:86). „Vytautas“ į rungtynes bandė kabinti naudodami pražangų taktiką ir mėtydami tritaškius. Deja, netaikliai lemiamų atakų metu mėtę svečiai patyrė pralaimėjimą.

„Vytautas“: Šarūnas Vasiliauskas 17 tšk., Vaidas Čepukaitis ir Laimonas Kisielius po 14 tšk., Vytautas Šulskis 10 tšk., Gytis Sirutavičius 9 tšk.

„Juventus“: Edgaras Želionis 29 tšk. 9 atk. kam., Spenceris Butterfieldas 28 tšk., Egidijus Dimša 20 tšk.