Jiezno katilinėje planuojamos teigiamos permainos

0
1072

22015 m. gegužės 8 d. Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas suorganizavo išvyką į Jiezno seniūniją dėl katilinės pertvarkos. AB „Prienų šilumos tinklai“ specialistai, Prienų r. savivaldybės administracijos Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus darbuotojai, Jiezno seniūnas ir operatoriaus UAB „Roalsa“ atstovai  aptarė vietos gyventojams keliamus rūpesčius – per didelį dūmų, išmetamų kietųjų kuro dalelių kiekį, dėl lietaus ir prastos būklės sunkiai išvažiuojamus kelius, netvarkingą aplinką.

Aplinkinių namų gyventojai merui pasiguodė, kad situacija labai sudėtinga – į kambarius patenka dūmai, vėjas blaško durpes, lyjant stipriam lietui semia jų daržus, keliu pasidaro sunku važiuoti.

6Po diskusijų ir derybų sutarta, kad iki šildymo sezono Prienų r. savivaldybė sutvarko kelią, ieško galimybių mažinti įsiskolinimus, o UAB „Roalsa“ uždengia ir pastato kuro saugyklą, kad durpių neblaškytų vėjas, bei į kaminą įdeda įdėklą, kuris, anot specialistų, turi tikrai sumažinti dūmų kiekį. Susitikimas baigėsi susitarimu, kad reikia kalbėtis, diskutuoti ir derinti abipuses pozicijas – tik taip galima pasiekti teigiamą rezultatą.

Prienų r. savivaldybė

Komentarai

komentarai