Jiezno ir Veiverių seniūnijose – tęstiniai darbai ir nauji projektai

0
1752

Kovo 1 d. Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas su komanda dalyvavo Jiezno seniūnijos ataskaitiniame susirinkime, susitiko su seniūnaičiais, aptarė aktualias ūkines ir socialines problemas seniūnaitijose.

Dalis jų – dėl sunkiasvorio transporto, nukreipto per Jiezno miestą vykstant kelio link Kaišiadorių remonto darbams, gadinama pagrindinė gatvė, taip pat nukenčia ir vietiniai keliai. Meras patikino asmeniškai vykęs į Lietuvos automobilių kelių direkciją prie Susisiekimo ministerijos su prašymu pagreitinti darbus ir gavęs pažadą, jog šiais metais kelias bus suremontuotas. Kitų kelių situacija taip pat buvo aptarta, o konkretūs tvarkymo darbai bus numatyti skirstant kelių remonto lėšas.

Po seniūno A. Bartusevičiaus 2016 m. veiklos ataskaitos pristatymo Savivaldybės meras pasidalino naujienomis apie planus remontuoti Jiezno biblioteką, užbaigti gimnazijos renovaciją, atsakė į gyventojų klausimus. Buvo pabrėžta, kad laukiama kvietimo teikti paraiškas planuojamam vykdyti projektui, kurio metu bus tvarkomos viešosios erdvės Jiezne.

Kovo 2 d. ataskaitinis susirinkimas Veiverių seniūnijoje tradiciškai prasidėjo Savivaldybės mero ir komandos susitikimu su bendruomenių pirmininkais ir seniūnaičiais.

Kelių asfaltavimas, gatvių, pakelių, melioracijos griovių priežiūra, gatvių atkarpų apšvietimas, nuotekų tinklai, palaidi šunys, mokestis už šiukšles – aktualūs klausimai, kuriuos kėlė ir seniūnaičiai, ir gyventojai. Jiems visiems meras padėkojo už aktyvumą ir išsakytas pastabas, atsakė į klausimus. Akcentuota, kad apšvietimo gerinimo, vietinių kelių remonto prioritetai ir požiūrio į kelių saugojimą problema turi būti aptariama su seniūnaičiais ir bendruomenių pirmininkais. Tuo tarpu valstybiniais keliais ir jų priežiūra rūpinasi VĮ „Kauno regiono keliai“.

Taip pat praėjusiais metais buvo priimti Veiveriams palankūs sprendimai – gerinama T. Žilinsko gimnazijos aplinka ir skirtas geltonasis autobusiukas, įsteigta papildoma ikimokyklinio ugdymo grupė, šiais metais startuos europinis sveikatos priežiūros įstaigos renovacijos projektas, bus tvarkoma vaikų aikštelė gimnazijos kieme, laukia Skriaudžių laisvalaikio salės atnaujinimas, valstybinių kelių remontas ir kiti darbai.

Ir Savivaldybės vadovas, ir seniūnijos seniūnas V. Ramanauskas bei ūkininkaujantys krašto tarybos nariai ragino vietos ūkininkus, turinčius dirbamos žemės prie kelių, labiau jais rūpinti, tausoti, tvarkyti pakeles. Gyventojams linkėjo bendruomeninės vienybės, daugiau sąmoningumo, geranoriškumo ir susikalbėjimo vieniems su kitais.

Seniūnijų ataskaitiniuose susirinkimuose kalbėjo Prienų r. savivaldybės tarybos atstovai, Socialinių paslaugų centro direktorė A. Urbonienė pristatė integralios pagalbos projektą, gyventojams ir svečiams koncertavo kultūros ir laisvalaikio centrų saviveiklininkai.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai