Jiezniškių išvyka į Alytaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą

0
1296

Saulėtą gegužės 3-iosios rytą Jiezno gimnazijos 3 klasės mokiniai kartu su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Alytaus aps. VPK) Prienų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniąja tyrėja Ina Raškevičiene lankėsi Alytaus aps. VPK. Saugaus eismo klasėje pradinukai įdėmiai klausėsi Alytaus aps. VPK Veiklos skyriaus tyrėjos (bendruomenės pareigūnės) Lauros Svolkinaitės.

Ji papasakojo, kaip teisingai elgtis pėsčiųjų perėjoje, parodė filmuką „Amsio patarimai“, priminė atšvaitų dėvėjimo svarbą. Paaiškino, kokie pavojai tyko namuose, mokykloje ar gatvėje, kaip jų išvengti. Moksleiviai turėjo pademonstruoti, ar taisyklingai išmano, kaip nešioti atšvaitus.

Jiezniškiai aktyviai dalyvavo surengtoje viktorinoje. Turėjo atsakyti į Lauros užduodamus klausimus, kiekvienas, teisingai atsakęs, gavo po dovanėlę. Pabaigoje pareigūnė įteikė Amsio pažymėjimus, vaikučiai pasirašė pasižadėjimą, kad drausmingai laikysis Kelių eismo taisyklių.

Bene didžiausią įspūdį paliko apsilankymas kinologų grupėje, kur kinologas Svajūnas Bundza papasakojo apie kinologiją, ką veikia policijos šunys, kaip jie įsigyjami, mokomi komandų, kiek laiko kinologas praleidžia su savo augintiniu. Vaikams buvo smalsu, jie aktyviai diskutavo, pateikė daugybę klausimų apie gyvūnus.

Vėliau kinologas supažindino su savo augintine Zyle. Ji parodė jauniesiems bičiuliams, kaip vykdo šeimininko komandas, kokia yra paklusni. Pradinukai liko sužavėti Zylės pasirodymu.

Tikimės, kad primintos saugaus eismo taisyklės padės mažiesiems išvengti skaudžių nelaimių kelyje.

Prienų r. PK informacija

Komentarai

komentarai