Jiezne vyko 3×3 krepšinio turnyras Šv. Arkangelo Mykolo taurei laimėti

0
2026

1 Rugsėjo 26 d., šeštadienį, Jiezno gimnazijoje vyko 3×3 krepšinio turnyras Jiezno Šv. Arkangelo Mykolo taurei laimėti.

Turnyrą organizavo Jiezno parapijos klebonas Rolandas Bičkauskas ir Jiezno gimnazijos kultūros mokytojas Saulius Šimanskas.

Krepšinio turnyre dalyvavo keturios komandos.  Varžybos prasidėjo gimnazijos stadione, tačiau pradėjus lyti, persikėlė į sporto salę.

Ketvirtą vietą užėmė – „Jiezno gimnazija“. Žaidėjai: Lukas Mockevičius, Ignas Treigys ir Matas Bagrovas.3

Trečią vietą užėmė – „Jieznas“. Žaidėjai:Mindaugas Žigas, Mažvydas Strelcovas ir Tomas Butkevičius.

Antrą vietą – komanda „Sugrįžę“. Žaidėjai: Skirmantas ir Ūdrys Žalys ir Deividas Valenta.

Pirmą vietą ir nugalėtojų taurė iškovojo komanda „Giminės“. Žaidėjai: broliai Lukas ir Rytis Žuromskai ir jų pusbrolis Mantas Čepulionis.

Medalius, diplomus ir Taurę įteikė Jiezno parapijos klebonas Rolandas Bičkauskas.