Jaunąjį menininką autorinės parodos pristatymo proga sveikino Savivaldybės atstovai

0
2105

Rugsėjo 12 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokinio Arno Rasimavičiaus autorinės grafikos darbų parodos „Kasdienybės metamorfozės“ pristatymas.

Ta proga jaunąjį menininką pasveikino Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis. Savivaldybės atstovai linkėjo sėkmės, nepamiršti Prienų ir žadėjo palaikymą įgyvendinant savo kraštui skirtus kūrybinius sumanymus.

Administracijos direktorė priminė, kad Arnas Rasimavičius pasekė kito kraštiečio, dailininko, jau gerai žinomo Lietuvoje ir užsienyje, keliautojo Mato Šalčiaus paveikslo ant pastato sienos autoriaus Petro Lincevičiaus pėdomis ir grafikos darbu išpuošė dar vienos verslo įmonės pastato sieną. Šios įmonės savininkai Aušra ir Valdas Petruškevičiai taip pat atvyko palaikyti jaunąjį menininką. J. Zailskienė juos paragino kreiptis į Savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo fondą, kuriame numatyta parama už kūrybinių idėjų, skirtų kraštui, visuomenei, įgyvendinimą.

Reikia priminti, kad grafikos darbas dar nebaigtas, tęsinys turėtų atsirasti ant kitos sienos, tačiau idėją galima suprasti. Pasak Arno, tai Prienų krašto praeitis, dabartis ir ateitis. Ir žmonės, kurie kuria istoriją.

Arnas Rasimavičius yra Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto respublikinio piešinio / idėjos konkurso „Dizainas ateičiai: saulė, vėjas, vanduo“ (2019) Grand Prix laimėtojas, rajoninių ir respublikinių dailės olimpiadų, jaunųjų dizainerių konkursų laimėtojas ir laureatas, už pasiekimus apdovanotas švietimo, mokslo ir sporto ministro A. Monkevičiaus, Prienų rajono savivaldybės mero A. Vaicekausko bei Švietimo skyriaus vedėjo R. Zailsko padėkomis.

Paroda veiks iki spalio 5 d.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai