Išvyka į Kauną

0
1926

Vaikų dienos centro „Pienės pūkas“ lankytojai birželio 26 d. dalyvavo pažintinėje ir pramoginėje išvykoje Kauno mieste. Prie Prienų rajono socialinių paslaugų centro, ankstyvą rytą, susirinko gausus būrys vaikų iš Prienų, Šilavoto, Balbieriškio ir Pakuonio seniūnijų.

Išvykos metu vaikai turėjo galimybę susipažinti su nauja rekreacine aktyvaus laisvalaikio praleidimo forma, įvertinti savo fizinį pasirengimą, aukščio baimę bei ištvermę laipiojimo centre „Miegantys drambliai“.

Vaikai atvykę į laipiojimo centrą „Miegantys drambliai” pirmiausiai instruktorių buvo supažindinti su taisyklėmis, siekiant saugaus laipiojimo. Centro darbuotojai vedė edukacinę programą, kurios metu vaikai buvo supažindinti su nauja sporto šaka bei jos specifika.

Aktyvaus laisvalaikio metu vaikai dalyvavo pramoginėje programoje, žaidė, karstėsi, lipo į laipiojimo sienas. Po aktyvios veiklos vaikai vaišinosi šaltais užkandžiais. Vėliau ekskursija buvo pratęsta Kauno Zoologijos sode. Lankantis Kauno zoologijos sode vaikai turėjo galimybę iš arti pamatyti įvairius gyvūnus, įgyti daugiau naujų žinių apie gamtoje gyvenančius žinduolius, roplius bei paukščius. Vaikai ypatingą dėmesį skyrė gyvūnams, kurie yra atvežti iš kitų šalių, domėjosi galimybėmis prisitaikyti kitų šalių gyvūnams prie Lietuvos gamtos, klimato sąlygų ir kt.

Socialinė darbuotoja D. Puodžiūnaitė

Komentarai

komentarai