Įspūdingas rungtynes sužaidęs R. Miniotas atvedė Prienų klubą į pergalę

0
532

Prienų „CBet“ (2/2) sugrįžo į pergalių kelią. Įspūdingu Regimanto Minioto pasirodymu paženklintose rungtynėse prieniškiai namuose 94:87 (16:27, 29:25, 24:14, 25:21) nugalėjo „Šiaulius“ (0/4).

„Šiauliai“ išlieka vienintele dar pergalės skonio nepajutusia LKL komanda.

Prienų klubo gretose žibėjo R. Miniotas. Aukštaūgis atliko dvigubą dublį (28 tšk., 14 atk. kam.) ir surinko 40 naudingumo balų. Tai yra naujas šio LKL sezono naudingumo rekordas.

Svarų indėlį įnešė ir Prienų klubo amerikietis Marquisas Wrightas. Jis pelnė 25 taškus ir surinko 20 naudingumo balų.

Šie du lyderiai kartu įmetė net 53 taškus.

Svečių gretose solidus buvo Elvaras Fridrikssonas. Islandas pelnė 20 taškų ir surinko 26 naudingumo balus.

Prienuose sužaidus vos 25 sekundes aidėjo skausmo riksmai. Šiauliečių aukštaūgis Ryanas Andersonas patyrė kraupią traumą. Amerikietis besiverždamas krepšio link stipriai susižeidė kelį. R. Andersonas kurį laiką nesikėlė nuo parketo ir vežimėliu buvo išvežtas medikų.

Komandos draugo netekę „Šiauliai“ susitelkė ir greitai nurūko į priekį. Į kovą vietoje R. Andersono stojęs Denisas Krestininas per kėlinį pelnė 9 taškus, o svečiai buvo priekyje 16:27.

Puolime kaip iš natų žaidę šiauliečiai toliau laikė iniciatyvą savo rankose, nors gynyboje irgi nebuvo geri (45:52).

Po pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojomis. „CBet“ surakino svečių puolimą, surengė spurtą 17:4 ir į lemiamą ketvirtąjį kėlinį žengė turėdami apčiuopiamą pranašumą.

„Šiauliai“ ketvirtajame kėlinyje buvo aptirpdę varžovų pranašumą, bet M. Wrightui ir R. Miniotui atsakymų neturėjo. „CBet“ šventė pergalę.

„CBet“: R. Miniotas 28 (13/19 met., 14 atk. kam., 40 naud. bal.), M. Wrightas 25 (11/16 met.), Mindaugas Sušinskas 13 taškų.

„Šiauliai“: E. Fridrikssonas 20 (11 rez. perd.), Denisas Krestininas 17, Martynas Varnas 14 taškų.