Įspūdingas debiutas: T. Jogėla išplėšė pergalę „Vytautui“ (Video)

0
1602

KPrienų-Birštono „Vytautas“ LKL čempionate išplėšė dramatišką pergalę, už kurią turėtų būti dėkingas naujokui. Tauro Jogėlos baudų metimai paskutinėmis sekundėmis palaužė Alytaus „Dzūkiją“ 79:77 (19:22, 22:16, 15:19, 23:20).

Debiutas. Traumų išretinti prieniškiai pasikvietė 22 metų 203 cm ūgio puolėją prieš pat dvikovą su „Dzūkija“. T. Jogėla ne tik pelnė 12 taškų, bet sumetė lemiamus baudų metimus išprovokavęs „Dzūkijos“ pražangą iki mačo pabaigos likus žaisti sekundę.

Drama. Tai buvo beprotiškai atkaklios rungtynės, kuriose laiminti komanda keitėsi net 16, o rezultatas buvo lygus 10 kartų.

Skirtumas. Didžiausias abiejų komandų atotrūkis nesiekė 10 taškų.

Finišas. Paskutinę rungtynių Alytuje minutę įtampa buvo pasiekusi aukščiausią tašką. Arvydas Eitutavičius tritaškiu priešpaskutinę minutę dar buvo išvedęs „Dzūkiją“ į priekį 77:75, bet likus rungtyniauti 15 sek. Julius Jucikas prasižengė prieš iš toli metusį Šarūną Vasiliauską.

Vis dėlto „Vytauto“ įžaidėjas realizavo tik 2 baudas iš 3 ir išlygino rezultatą (77:77). Tačiau nors kamuolys buvo alytiškių rankose, Simonas Serapinas paskutinę sekundę jį prarado, o J. Jucikas netikėtai prasižengė prieš T. Jogėlą.

Pasiųstas prie baudų metimo linijos naujokas nesudrebėjo ir sumetė abi baudas, taip išplėšdamas dramatišką pergalę 79:77.

„Vytautas“: Š. Vasiliauskas 22, L. Kisielius (8 atk. kam.) ir V. Šulskis (9 atk. kam.) po 18, T. Jogėla 12.

„Dzūkija“: J. Jucikas 27, A. Eitutavičius 16, T. Rinkūnas 10.