Išlauže įvyko seniūnijos stalo teniso varžybos

0
2081

20160130_131145_001 Išlaužo pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko trečiosios seniūnijos stalo teniso varžybos. Vyrų grupėje varžėsi 17 dalyvių, suskirstytų į keturias grupes, o moterų – 4-ios dalyvės.
Į finalinį aštuonetuką iš vyrų grupių pateko po du dalyvius, kurie burtų tvarka varžėsi tarpusavyje.

Geriausiai sekėsi prieniškiui Karoliui Brūzgai, kuris įveikė visus varžovus ir pasidabino aukso medaliu. Finale jo pranašumu įsitikino ir antrąją vietą užėmė Benjaminas Kupstas. Trečioji vieta atiteko išlaužiškiui Giedriui Kunigoniui, kuris turnyro nugalėtoju buvo tapęs prieš 2 metus.

Moterų grupėje dalyvės varžėsi rato sistema. Jau trečius metus iš eilės čempione tapo Emilija Ulianovaitė, užtikrintai įveikusi Korneliją Abasevičiūtę (2 vieta) ir savo mamą Miretą Bakanovą (3 vieta). Beje, Emilija dalyvavo ir vyrų grupėje, kur taip pat garbingai kovėsi ir bendroje įskaitoje užėmė aukštą 6 vietą.

20160130_131337_002Turnyro dalyvius ir organizatorius sveikino Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas bei kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Išlaužo seniūnijos seniūno Tomo Skrupsko įsteigtais medaliais, diplomais ir saldžiomis dovanomis. Už pagalbą organizuojant renginį padėkos įteiktos M. ir G. Bakanovų, A. ir V. Beliūnų šeimoms, mokyklos direktorei Rasai Žilinskienei, kūno kultūros mokytojui Rolandui Meškauskui bei stalo teniso entuziastui, treneriui ir turnyro teisėjui Linui Žilevičiui, kurio pagalba turnyras vyko sklandžiai ir profesionaliai.