Iškovotos 5 prizinės vietos Lietuvos taurės varžybose

0
2828

2019 m. Vasario 23 dieną jaunieji Prienų badmintono klubo žaidėjai dalyvavo Lietuvos taurės varžybose, kurios buvo surengtos Tauragėje.

Prienų badmintono klubą šiose varžybose atstovavo net 14 žaidėjų, o iš viso buvo 130 dalyvių.

Sėkmingiausiai varžybos susiklostė Nerijui Juodsnukiui, kuris Dj grupėje iškovojo 3-ją vietą vyrų vieneto ir 3-ją vietą vyrų dvejeto grupėje kartu su Gustu Čekavičiumi.

Stipresniųjų Cj grupėje Ugnius Mikalauskas iškovojo 3-ją vietą vyrų vieneto pogrupyje.

Stipriausiųjų Bj grupėje Augustas Valatka ir Deivydas Žilinskas iškovojo 3-ją vietą vyrų dvejeto pogrupyje.

Oficialiose varžybose pirmą kartą dalyvavo ir Lietuvos badmintono federacijos žaidėjais tapo Ieva Berkmonaitė, Gabija Gudauskaitė, Austėja Balnytė ir Bronius Karsokas.