Iškiliausios „Revuonos“ pagrindinės mokyklos asmenybės – Danutė Baranauskienė

0
1882

„Aš, Danutė Baranauskienė (Kazakevičiūtė) gimiau 1959 m. sausio 23 d. Prienuose darbininkų šeimoje.

1966 m. pradėjau lankyti mokyklą (aštuonmetę), o 1977 m. baigiau Prienų 2-ąją vidurinę mokyklą. Auklėtojo Kazimiero Padvelskio paskatinta, tais pačiais metais įstojau į Kapsuko O. Sukackienės pedagoginę mokyklą (dabar Marijampolės kolegija) studijuoti pradinį ugdymą.

1980 m. baigiau ir pagal paskyrimą dirbau Jiezno pagalbinėje mokykloje internate (šiuo metu tokia įstaiga neegzistuoja). Dirbdama Jiezne įstojau į Šiaulių pedagoginį institutą (dabar Šiaulių universitetas). Ten pagilinau žinias ir įgijau pradinių klasių mokytojos specialybę su magistro laipsniu. Nuo 1993 m. dirbu šioje mokykloje. Šią mokyklą baigė ir mano dukra Rasa bei sūnus Dainius.

Pasižymiu gerais bendravimo įgūdžiais su įvairaus amžiaus mokiniais, tėveliais, kolegomis, ugdymo įstaigų vadovais. Per ilgus pedagoginio darbo stažo metus esu gavusi mokyklos vadovų, tėvelių, Prienų rajono švietimo skyriaus, Prienų rajono švietimo centro (dabar Prienų švietimo pagalbos tarnyba), Prienų rajono savivaldybės merų, LR seimo narių padėkų.

Na, o minint 100-ąjį mokyklos jubiliejų linksmiausias prisiminimas iš vienuoliktosios klasės Naujųjų metų karnavalo. „Laidojom dvejetą“, graudžios ašaros riedėjo, kad laikydami egzaminus jo negautume. Iki šiol nepamirštu Algirdo Gusto įtikinamos kalbos, pasakytos prie dvejeto kapo. Jis buvo puikus aktorius. Taip šauniai vaidino, kad mes įsijuokėme iki ašarų ir atrodė, kad iš tikrųjų verkiame. Vertinimo komisijai labai patiko. Džiaugiuosi, kad esu ir dirbu „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje“.

Išvysime vienuolika buvusių mokinių: Rasos, Dalios, Vytautės, Vitos, Danutės, Zitos, Violetos, Astos, Daivos, Gintarės, Vaidos, sugrįžusių dirbti mokytojomis į savo mokyklą, nuotraukas, jų – buvusių mokinių ir tapusių mokytojomis – pasakojimus apie vaikystę, išdaigas, gyvenimą, darbą. Toliau skaitysime dirbusių pedagogų, dabar jau senjorų, buvusių mokinių, grįžusių į savo mokyklą dirbti įvairių darbų, buvusių mokinių, pasklidusių po rajoną, šalį ar net pasaulį, tapusių sportininkais, gydytojais, dvasininkais, meno ir kultūros darbuotojais, mokytojais ir kt., istorijas.

Laukiame visų pasiūlymų, prisiminimų apie tolimesniuose kampeliuose, svečiose šalyse gyvenančius ir dirbančius mūsų mokyklos – Prienų 2-osios, vėliau „Revuonos“ vidurinės, „Revuonos“ pagrindinės – buvusius mokinius, mokytojus. Pasiūlymus galima siųsti el. adresu: revuona100@gmail.com

„Revuonos“ pagrindinės mokyklos informacija

 

 

Komentarai

komentarai