Iškiliausios „Revuonos“ pagrindinės mokyklos asmenybės – Daiva Keturakytė-Kriščiūniėnė

0
568

„Pradėjau lankyti Prienų 2-ąją vidurinę mokyklą 1973 m. Mano pradinių klasių mokytoja buvo Teofilė Valatkienė, o džiugu tai, kad su savo mokyklos auklėtoja Elena Bendinskiene dirbu ir mokau vaikus iki šiol.

Mokyklą baigiau 1984 m. Baigusi mokyklą įstojau į KPI (dabartinį KTU), baigiau mašinų gamybos technologijos specialybę, tačiau mokytis nenustojau ir tęsiau studijas Lietuvos pedagogų kvalifikacijos institute ir įgijau pradinių klasių mokytojos išsilavinimą. Pradėjau dirbti „Revuonos“ vidurinėje mokykloje 1993 m. ir dirbiu iki šiol.

Užauginau dukrą Sandrą ir sūnų Edgarą, kurie taip pat mokėsi Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje.

Įsimintiniausias mokyklos įvykis man yra įstrigęs, kad pertraukų metu pradinių klasių korpuse čiuožinėdavau nuo turėklų, o kadangi tuo metu mokykloje dėvėjome uniformas su baltomis apykaklėmis ir rankogaliais, aš nuolat namo grįždavau su suplėšytais rankogaliais“.

Išvysime vienuolika buvusių mokinių: Rasos, Dalios, Vytautės, Vitos, Danutės, Zitos, Violetos, Astos, Daivos, Gintarės, Vaidos, sugrįžusių dirbti mokytojomis į savo mokyklą, nuotraukas, jų – buvusių mokinių ir tapusių mokytojomis – pasakojimus apie vaikystę, išdaigas, gyvenimą, darbą. Toliau skaitysime dirbusių pedagogų, dabar jau senjorų, buvusių mokinių, grįžusių į savo mokyklą dirbti įvairių darbų, buvusių mokinių, pasklidusių po rajoną, šalį ar net pasaulį, tapusių sportininkais, gydytojais, dvasininkais, meno ir kultūros darbuotojais, mokytojais ir kt., istorijas.

Laukiame visų pasiūlymų, prisiminimų apie tolimesniuose kampeliuose, svečiose šalyse gyvenančius ir dirbančius mūsų mokyklos – Prienų 2-osios, vėliau „Revuonos“ vidurinės, „Revuonos“ pagrindinės – buvusius mokinius, mokytojus. Pasiūlymus galima siųsti el. adresu: revuona100@gmail.com

„Revuonos“ pagrindinės mokyklos informacija

Komentarai

komentarai