Iškiliausios „Revuonos“ pagrindinės mokyklos asmenybės – Asta Sabaliauskaitė-Lasatienė

0
1016

„Aš Asta Lasatienė (Sabaliauskaitė) gimiau 1982 m. sausio 20 d. Prienuose. Lankiau lopšelį-darželį „ Pasaka“. 1988 m. pradėjau mokytis Prienų 2-oje vidurinėje, kurią 2000 metais baigiau. Pirmoji mokytoja ir didžiausia meilė buvo Rita Dirdienė. Taip pat turėjau dvi nuostabias auklėtojas Dalią Skučienę ir Astą Ferevičienę.

Studijas pradėjau iš karto baigusi mokyklą. Pradžioje pasirinkau vokiečių kalbos studijas Vytauto Didžiojo Univertitete. Kažko trūko, todėl po metų pasirinkau filosofijos, etnologijos ir istorijos studijas. Sėkmingai apsigyniau istorijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Kartu ir gretutinę pedagogikos specialybę. 2005 m. įstojau į magistrantūros studijos, kurias po dvejų metų baigiau. Tapau diplomuota andragogikos (suaugusiųjų mokymas) specialistė.

Studijuodama magistrantūroje jau dirbau ir „Revuonos“ vidurinėje mokykloje. Tai pirma mano darbovietė. Prisimenu, kaip pirmojo pokalbio metu kalbėjomės su direktore Irena Vincekiene ir pavaduotoja Rasa Alaburdiene. Taigi šios dvi moterys kaltos, kad aš čia!

Asmeninis gyvenimas dėliojasi visai neblogai. Turiu du sūnus ir vyrą. Vyriausias mokosi taip pat „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje.

Smagiausi prisiminimai yra išlikę iš dvyliktos klasės šimtadienio ir išleistuvių. Dūkome per visą naktį, o paryčiais ėjome prie tilto saulės pasitikti.

Mokantis mokykloje nebuvome auksiniai vaikai, todėl su bendraklasiais esame iškrėtę ne vieną išdaigą, dėl kurių dabar tikrai gėda. Atleiskite, mielieji mokytojai!“.

Išvysime vienuolika buvusių mokinių: Rasos, Dalios, Vytautės, Vitos, Danutės, Zitos, Violetos, Astos, Daivos, Gintarės, Vaidos, sugrįžusių dirbti mokytojomis į savo mokyklą, nuotraukas, jų – buvusių mokinių ir tapusių mokytojomis – pasakojimus apie vaikystę, išdaigas, gyvenimą, darbą. Toliau skaitysime dirbusių pedagogų, dabar jau senjorų, buvusių mokinių, grįžusių į savo mokyklą dirbti įvairių darbų, buvusių mokinių, pasklidusių po rajoną, šalį ar net pasaulį, tapusių sportininkais, gydytojais, dvasininkais, meno ir kultūros darbuotojais, mokytojais ir kt., istorijas.

Laukiame visų pasiūlymų, prisiminimų apie tolimesniuose kampeliuose, svečiose šalyse gyvenančius ir dirbančius mūsų mokyklos – Prienų 2-osios, vėliau „Revuonos“ vidurinės, „Revuonos“ pagrindinės – buvusius mokinius, mokytojus. Pasiūlymus galima siųsti el. adresu: revuona100@gmail.com

„Revuonos“ pagrindinės mokyklos informacija

Komentarai

komentarai