Iškiliausios „Revuonos“ pagrindinės mokyklos asmenybės – Vaida Andriukevičiūtė-Miknevičienė

0
1158

„Aš, Vaida Andriukevičiūtė-Miknevičienė, gimiau 1984 m. rugsėjo 15 d. Prienuose. Pirmąją klasę pradėjau lankyti Prienų III vidurinėje mokykloje (dabartinė „Ąžuolo“ progimnazija), kurioje baigiau dešimt klasių. Pradinėse klasėse mokiausi pagal Marijos Montessori metodiką. Mokytis labai patiko, domėjausi daugeliu mokomųjų dalykų, dalyvavau įvairiuose konkursuose bei olimpiadose, padėdavau klasės draugams, kuriems mokytis sekėsi sunkiau. Šviesios atminties mokytojos I. Balaikienės dėka pamilau gimtąją kalbą, atradau jos grožį ir svajojau studijuoti lietuvių kalbos filologiją.

2001 m. pradėjau mokytis Prienų „Revuonos“ vidurinėje mokykloje (dabartinė „Revuonos“ pagrindinėje mokykla), kurioje įgijau vidurinį išsilavinimą. Mūsų klasės vadovė buvo kūno kultūros mokytoja Elena Bendinskienė. Klasėje buvo daugiau nei 30 mokinių, o vaikinai ganėtinai pašėlę, todėl visada su šypsena prisimenu šmaikščius direktorės I. Vincekienės ir pavaduotojos D. Skučienės auklėjimo metodus. Visada mokiausi labai gerai, todėl matematikos kontrolinių darbų metu spėdavau išspręsti visų grupių uždavinius ir duoti nusirašyti klasės draugams. Iki šiol nežinau, ar mokytoja A. Menkevičienė tai pastebėdavo. Šioje mokykloje meilė lietuvių kalbai neišblėso, jos mokiausi sustiprintu lygiu, taigi iš mokyklos išeidavau jau pradėjus temti, o pakeliui namo su klasės draugais diskutuodavome apie perskaitytus literatūros kūrinius.

Aplinkybės susiklostė taip, kad svajonę studijuoti lietuvių kalbą iškeičiau į socialinės pedagogikos studijas Vilniaus kolegijoje, kurią baigiau 2006 metais ir įgijau socialinio pedagogo profesinę kvalifikaciją. Baigusi studijas grįžau gyventi į savo gimtąjį miestą.

Pradžioje dirbau su profesija nesusijusį darbą, o 2008 metais pradėjau dirbti Prienų „Revuonos“ vidurinėje mokykloje socialine pedagoge. Esu dėkinga tuo metu buvusiai mokyklos direktorei I. Vincekienei, kad pasitikėjo ir į darbą priėmė jauną specialistę. Pradžioje buvo keista, kad mane mokę mokytojai tapo kolegomis. Jau dirbdama mokykloje 2011 m. baigiau Vilniaus pedagoginį universitetą (dabartinis Edukologijos universitetas), įgijau edukologijos bakalauro laipsnį. Esu įgijusi socialinės pedagogės metodininkės profesinę kvalifikaciją. Šiuo metu esu vaiko priežiūros atostogose, auginu dukrytę Martą.

Dirbdama socialine pedagoge supratau, kad tai yra ta veikla, kuri man patinka ir yra prasminga, kasdien atnešanti vis naujų iššūkių. Džiaugiuosi galėdama padėti savo mokiniams tapti pilnaverčiais visuomenės nariais, dažnai net neskaičiuodama darbo valandų“.

Išvysime vienuolika buvusių mokinių: Rasos, Dalios, Vytautės, Vitos, Danutės, Zitos, Violetos, Astos, Daivos, Gintarės, Vaidos, sugrįžusių dirbti mokytojomis į savo mokyklą, nuotraukas, jų – buvusių mokinių ir tapusių mokytojomis – pasakojimus apie vaikystę, išdaigas, gyvenimą, darbą. Toliau skaitysime dirbusių pedagogų, dabar jau senjorų, buvusių mokinių, grįžusių į savo mokyklą dirbti įvairių darbų, buvusių mokinių, pasklidusių po rajoną, šalį ar net pasaulį, tapusių sportininkais, gydytojais, dvasininkais, meno ir kultūros darbuotojais, mokytojais ir kt., istorijas.

Laukiame visų pasiūlymų, prisiminimų apie tolimesniuose kampeliuose, svečiose šalyse gyvenančius ir dirbančius mūsų mokyklos – Prienų 2-osios, vėliau „Revuonos“ vidurinės, „Revuonos“ pagrindinės – buvusius mokinius, mokytojus. Pasiūlymus galima siųsti el. adresu: revuona100@gmail.com

„Revuonos“ pagrindinės mokyklos informacija

Komentarai

komentarai