Informacija dėl judėjimo apribojimo nuo balandžio 10 d. 20:00 val. iki balandžio 13 d. 20:00 val.

0
1032

Pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą, nuo 2020 m. balandžio 10 d. 20:00 val. iki 2020 m. balandžio 13 d. 20:00 val. Lietuvos Respublikos teritorijoje ribojamas asmenų atvykimas į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės miestus ar miestelius, išskyrus atvejus, kai vykstama dėl artimųjų giminaičių mirties ar atlikti darbo, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje, ar dėl būtinosios medicinos pagalbos. Šis ribojimas netaikomas asmenims, kurie vyksta į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę, kurioje turi nekilnojamojo turto, priklausančio jiems nuosavybės teise.

Taikant minėtą nutarimą Prienų rajono savivaldybėje, informuojame, kad Prienų mieste bus įrengti 3 postai, kuriuose budės policijos pareigūnai:
1. Prienų miestas, Greimų g. (prie degalinės, ties išvažiavimu link Vilniaus);
2. Prienų miestas, F. Martišiaus g. (išvažiavimas link Marijampolės);
3. Prienų miestas, Kauno g. (išvažiavimas link Kauno, prie žiedo).

Dar 5 vietose judėjimas bus ribojamas draudžiamaisiais ženklais, kurių įrengimą organizuos Savivaldybė:
1. Prienai, Rasos g. (kertasi su Kauno pl.);
2. Prienai, Žalgirio g. (kertasi su keliu Kaunas–Prienai–Alytus);
3. Prienai, J. Basanavičiaus g. (išvažiavimas link Veiverių);
4. Prienai, Bagrėno kalno papėdė;
5. Prienai, įvažiavimas į Medelyno g. (per mišką nuo kelio Kaunas–Alytus).

Švenčių dienomis visame rajone patruliuos policija. Visi keliai uždaryti, patekimas į miestą galimas per nurodytus punktus, kuriuose budės policijos pareigūnai.

Minėtas nutarimas taip pat papildytas papunkčiu apie įpareigojimą nuo balandžio 10 d. viešose vietose dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Prašome visų gyventojų laikytis Vyriausybės nutarimo, apriboti judėjimą minėtu laikotarpiu, taip pat nuolat dėvėti veido apsaugos priemones. Tik taip galėsime užkirsti kelią galimai koronaviruso plitimo grėsmei, apsaugoti save, savo artimuosius ir aplinkinius.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai