Ilgai laukta krepšinio klubo „Prienai“ pergalė LKL čempionate

0
1313

1LKL čempionate 23-ių pralaimėjimų seriją nutraukė „Prienų“ (7-32) krepšininkai. Tado Stankevičiaus auklėtiniai namuose 76:75 įveikė „Dzūkijos“ (20-18) ekipą.

Tai buvo pirma „Prienų“ pergalė šiais kalendoriniais metais – paskutinį kartą jie buvo laimėję praėjusių metų lapkričio 27-ąją, kai įveikė „Mažeikių“ krepšininkus.

„Mažeikiams“ toliau priklauso absoliutus LKL rekordas pagal paeiliui pralaimėtas rungtynes – sezoną jie pradėjo 25 nesėkmėmis iš eilės.

Ši pergalė „Prienams“ praktiškai užtikrino vietą LKL ir kitam sezonui. Dabar jie paskutinėje pozicijoje žengiančius mažeikiškius lenkia keturiomis pergalėmis, o pastariesiems liko sužaisti ketverias rungtynes.

Rungtynėse Prienuose iki ketvirto kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei dviems minutėms Martynas Linkevičius pataikė tolimą metimą ir šeimininkų persvara išaugo iki 9 taškų (73:64).

Tada į lemiamą šturmą kilo „Dzūkija“, pelnydama 6 taškus iš eilės (73:70). Likus beveik 40 sekundžių komandas skyrė vos 1 taškas (76:75). Visgi paskutinis Giedriaus Gusto metimas skriejo pro šalį ir pergalę šventė aikštės šeimininkai.

„Prienai“: Dominykas Milka (7 atk. kam.) 23, Martynas Linkevičius (13 atk. kam.) ir Domantas Šeškus po 20 tšk., Vidmantas Sragauskis (6 atk. kam.) 8.

„Dzūkija“: Paulius Dambrauskas 21 tšk., Artūras Jomantas (8 atk. kam.) 15 tšk., Fiodoras Dmitrievas (6 atk. kam.) 14.