„Gyvenimo“ Padėkos šventėje Savivaldybės nominacija įteikta sklandytojai Editai Skalskienei

0
637

Sausio 24 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko tradicinė Prienų rajono ir Birštono krašto laikraščio „Gyvenimas“ Padėkos šventė, kurioje buvo pagerbti 2019-aisiais gražių ir prasmingų darbų nuveikę žmonės.

Prienų r. savivaldybės nominacija už Prienų vardo garsinimą įteikta sklandytojai, įvairių šalies tarptautinių sklandymo varžybų dalyvei, atskirų pratimų nugalėtojai ir prizininkei, Prienų rajono pirminės sveikatos priežiūros centro Psichikos sveikatos centro socialinei darbuotojai Editai Skalskienei. Nominantei apdovanojimus įteikė Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas ir administracijos direktorė Jūratė Zailskienė.

Edita Skalskienė sklandymo sportu užsiima nuo 17-os. Meilę sklandymui jai įskiepijo tėtis, ilgametis sklandytojas. Edita kartu su vyru Stasiu, taip pat sklandytoju, užaugino du sūnus, Luką ir Arną. Ji yra buvusi Sovietų Sąjungos sklandymo rinktinės narė. Dabar – vienintelė moteris sklandytoja, atstovaujanti Lietuvai ir garsinanti šalies bei Prienų vardą tarptautinėse varžybose.

Savivaldybės vadovai pasveikino ir laikraščio „Gyvenimas“ redaktorę Ramutę Šimukauskaitę bei visą kolektyvą, padėkojo už ilgametį vertybinių tradicijų puoselėjimą ir palinkėjo sėkmės bei neišsenkančios kūrybinės energijos.

Padėkos vakare apdovanotas didelis būrys laureatų, nominantų, tarp jų ir Prienų r. savivaldybės įstaigų atstovai, kurių darbai puošia kraštą ir prisideda prie savivaldybės bendrų veiklos rezultatų: Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos dailės mokytoja metodininkė Aušra Deltuvienė, Stakliškių seniūnijos specialistė, dirbanti socialinį darbą, Romualda Radžiukynienė, Jiezno gimnazijos fizikos mokytoja metodininkė Vilma Mekionytė, badmintoninkas, Lietuvos jaunimo rinktinės narys Augustas Valatka, Šilavoto Davatkyno bendruomenės pirmininkė, muziejininkė Viktorija Bielevičienė, Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro direktorė Dalė Vertinskienė, Prienų „Žiburio“ gimnazijos atstovai – olimpiadų ir konkursų rajoninių ir respublikinių etapų nugalėtoja bei prizininkė pakuoniškė Karolina Maskvytytė, jaunoji maltietė, įvairių organizacijų savanorė Martyna Vaitkūnaitė, jaunasis menininkas Arnas Rasimavičius. Už dalyvavimą konkurse „Mano kaimo, miestelio, miesto vardas“ padėkota 33 „Žiburio“ gimnazijos gimnazistams ir jų mokytojai metodininkei Snieguolei Vanžodienei.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai