Grupė „Žiburio“ gimnazistų išlydėti į Izraelį

0
2327

Vasario 11 d. grupė Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokinių išvyko į savaitės trukmės kelionę po Izraelį. Vizitą inicijavo ir organizavo Izraelio ambasada. Kelionės išlaidas (1 897 eurai) finansavo Prienų rajono savivaldybė.

„Žiburio“ gimnazistus išlydėjo, sėkmingos kelionės, garbingo atstovavimo savo mokyklai ir kraštui linkėjo Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, gimnazijos direktorė Irma Kačinauskienė.

Meras A. Vaicekauskas pabrėžė, kad Prienų rajono savivaldybė ir Prienų „Žiburio“ gimnazija su Izraelio ambasada bendradarbiauja jau ne pirmame projekte. „Gimnazijoje yra lankęsis Izraelio valstybės nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvai Amiras Maimonas, jo kvietimu gimnazistai 2017 metais dalyvavo ąžuolų giraitės sodinimo akcijoje Vilniaus rajone. Tvirtėjančių ryšių tarp valstybių liudijimas – ir ši ambasados iniciatyva, kurią Savivaldybė labai palaiko. Džiaugiamės galėdami suteikti mokiniams galimybę išvykti, susipažinti su kitais jaunais žmonėmis, patirti naujų įspūdžių“, – kalbėjo meras. Jis įteikė gimnazistams suvenyrų ir reprezentacinių leidinių apie Prienų kraštą.

Į edukacinę išvyką į Izraelį buvo atrinkti gimnazistai, kurie dalyvauja Gabių vaikų ugdymo programoje (anglų k./istorija), tai – Paulina Mozūraitė, Andrėja Klimaitė, Goda Lukoševičiūtė, Sofija Volungevičiūtė, Povilas Damynas ir Jaunius Dagilis. Kelionės į Izraelį metu mokiniai susitiks su savo bendraamžiais iš Izraelio mokyklų, kartu dalyvaus kultūrinėse ir edukacinėse programose, susipažins su Tel Avivu, Jeruzale, lankysis prie Negyvosios jūros ir kt.

Nuo pat Izraelio ambasados atidarymo Lietuvoje ambasada nuolatos įgyvendina projektus, kuriais siekiama tiesti tiltus tarp Lietuvos ir Izraelio. Didžiausias ambasados dėmesys skiriamas vaikų ir jaunimo projektams.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai