Gruodžio 2 d. organizuojama ekskursija į Vištyčio regioninį parką!

0
2189

Gruodžio 2 d. organizuojama ekskursija į Vištyčio regioninį parką.

Atitolkime šiek tiek nuo civilizacijos ir praleiskime laiką kartu su šaltėjančiu gruodžiu. Nusiteikite poilsinei ir kupinai įspūdžių kelionei pėsčiomis. Ekskursijos metu nueisime apie 15 km po kalvotą Vištytį.

Kelionę pradėsime vaizdingu ir nepakartojančio grožio Šilelio pažintiniu taku, žvelgdami į ežero platybes išgirsite kaip buvo atspėtas Vištyčio ežero vardas, paėjėję kiek toliau žvalgysimės po Pavištyčio kalvas, sužinosite kas supylė Pavištyčio I piliakalnį ir čia dar ne viskas.
    
PROGRAMA
08.00 val.  Išvykstame nuo Prienų rajono savivaldybės aikštės (Laisvės a. 12).
09.30 val. Atvykstame į Vištyčio regioninį parką ir aplankome lankytojų centrą.
10.00 val. Žygio pradžia.  Keliausime po Vištyčio regioninį parką, kartu su specialistu, kuris mus supažindins su įvairiais gamtos objektais. Pėsčiųjų žygis numatomas iki 15 km. Turėkite su savimi užkandžių, gal net dešrelių ar kaimiškų bulvių įsuktų į foliją, nes pavalgyti nutūpsime patogioje pavėsinėje, turėsime galimybę susikurti laužą.
14.00 val. Planuojama žygio pabaiga.
15.00 val. Išvykstame namo į Prienus.
Kelionės metu nuvažiuosime apie  200 km.

KELIONĖS KAINA 1 ŽMOGUI – 15 Eur. Mokama grynaisiais registruojantis arba pavedimu į LT197300010027127316 (Swedbank) banko sąskaita (pasirašant pavarde ir už kiek žmonių mokama). Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, vietinio gido paslaugos. Susisiekti dėl kelionės galima mob. tel. (8 604) 16044.

***
PIETŪS. Kiekvienas žygio dalyvis pasirūpina savo užkandžiais, gėrimais ir kitais asmeniniais poreikiais. Pietų pertraukėlė planuojama rekomendavus gidui.

BŪTINA. Pasirūpinti gera nuotaika, patogia avalyne, šiltais drabužiais, alkio ir troškulio malšinimo priemonėmis (atsižvelgiant į oro sąlygas bei dalyvio asmeninius poreikius).

* Kiekvienas žygio dalyvis atsako už savo sveikatą ir daiktų saugumą. Jei žygio dalyviui yra mažiau nei 18 metų, jis gali dalyvauti tik lydimas suaugusio asmens, kuris prisiima visą atsakomybę už nepilnametį.

Larisa Šaltienė

Komentarai

komentarai