Geriausią karjeros rezultatą užfiksavusi L. Sakevičiūtė nežada sustoti tobulėti

0
2180

Antrą sezoną Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ marškinėlius vilkinti Livija Sakevičiūtė jau ne tik spėjo tapti Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempione, bet ir tvirčiau jaučiasi aukščiausioje šalies moterų lygoje. Tai antrasis sezonas ne tik garliaviškių gretose, bet ir apskritai antrasis jaunos krepšininkės sezonas LMKL.

Septyniolikmetei krepšininkei turėtų ilgam įstrigti paskutinis „Hoptrans-Sirenų“ ir Ukmergės „Vilkmergės“ susitikimas, kuriame 188 cm vidurio puolėja užfiksavo kol kas geriausią savo asmeninį pasirodymą LMKL.

Beveik 24 minutes ant parketo praleidusi L. Sakevičiūtė pelnė 16 taškų (6/8 dvitaškiai, 4/5 baudos metimai), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

Tai ne vienintelis jaunos krepšininkės pasiekimas šį sezoną. Kauno KM „Aisčių“ gretose „Akvilės“ lygoje taip pat rungtyniaujanti L. Sakevičiūtė jau spėjo užfiksuoti asmeninius pelnytų taškų ir naudingumo balų 2016– 2017 metų sezono rekordus – 17 taškų ir 38 naudingumo balai.

„Hoptrans-Sirenų“ gretose išvykus amerikietei Victoriai Jarosz, L. Sakevičiūtė liko vienintelė tikra vidurio puolėja komandoje, todėl pasak aukštaūgės, daugiau laiko aikštelėje rungtynių metu jai leido pasiekti geriausią rezultatą. Pati krepšininkė tikina, kad šį sezoną „Hoptrans-Sirenų“ gretose jaučiasi žymiai tvirčiau.

„Šį sezoną tikrai jaučiu skirtumą, lyginant jį su debiutiniu. Per praėjusį sezoną gavau labai daug naudingų patarimų ir iš trenerių, ir iš žaidėjų, sužinojau ir išmokau įvairiausių dalykų, kuriuos stengiuosi krepšinio aikštelėje pritaikyti dabar. Jaučiuosi labiau patyrusi, nes praėjusį sezoną daug visko išmokau ir sužinojau, tad dabar tereikia tai pritaikyti žaidžiant“, – mintimis dalijosi L. Sakevičiūtė.

Praėjusį sezoną aukštaūgė „Hoptrans-Sirenų“ gretose LMKL sužaidė 12 susitikimų, o šiemet, dar tik įpusėjus reguliariajam sezonui, L. Sakevičiūtė savo indėlį įnešė jau 16 mačų. Nors iš Prienų kilusi krepšininkė ir sulaukia daugiau trenerio Lino Šalkaus pasitikėjimo, tačiau gauna ir daug patarimų bei pati supranta, ką savo žaidime dar labiausiai turi tobulinti.

„Savo žaidime labiausiai norėčiau patobulinti metimą iš tolimesnių distancijų, kamuolio varymą, praplėsti savo judesių arsenalą žaidžiant nugara į krepšį bei gynybą prieš vikresnes žaidėjas. Iš trenerio Šalkaus sulaukiu įvairiausių patarimų kiekvienoje treniruotėje, dažniausiai tai būna smulkūs, bet man labai reikšmingi pastebėjimai, į kuriuos turėčiau labiausiai atkreipti dėmesį, kadangi viskas gyvenime prasideda nuo smulkmenų“, – įsitikinusi „Hoptrans-Sirenų“ vidurio puolėja.

lmkl.lt informacija

Komentarai

komentarai