Gerda Trakymaitė iškovojo bronzos medalį Lietuvos jaunimo čempionate

0
1940

2Balandžio 25-26 dienomis Sabonio krepšinio centre (Kaune) vyko Lietuvos jaunimo U-19 asmeninis badmintono čempionatas.

Jame dalyvavo daugiau kaip 50 geriausių badmintonininkų iš Klaipėdos, Kretingos, Kelmės, Šakių, Tauragės, Kauno, Vilniaus ir Balbieriškio.

Badmintono klubą „Svajonė” atstovavo 6 Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniai – Gerda Trakymaitė, Ernesta Kurapkaitė, Toma Petraškaitė, Rasa Radžiūnaitė, Darius Mieliauskas ir Gytis Majauskas, bei buvęs mūsų mokinys Rytis Bucevičius.

Geriausiai šiame čempionate sekėsi Gerdai Trakymaitei, kuri moterų dvejete (poroje su klaipėdiete Gabija Mockute) iškovojo bronzos medalius ir trečiąją vietą.

Moterų vienete Gerda iškovojo 8-ąją vietą, mišriame dvejete (poroje su Ryčiu Bucevičiumi) iškovojo 8-ąją vietą. Vyrų dvejete Rytis Bucevičius ir Gytis Majauskas iškovojo 7-ąją vietą. Moterų vienete Ernesta iškovojo 17-ąją, Toma – 20-ąją, Rasa – 21-ąją vietas. Mišriame dvejete Gytis ir Toma iškovojo 13-ąją vietą, o Ernesta ir Darius – 12-ąją vietą. Kitų Balbieriškio žaidėjų pasirodymas šiame čempionate atitiko jų galimybes.