Europopietė ir Eurorytmetis Vaikų literatūros skyriuje

0
362

Gegužės 3-4 dienomis Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko Europopietė ir Eurorytmetis, skirti paminėti artėjančią Europos dieną.

Smagiuose renginiuose dalyvavo Prienų rajono savivaldybės Socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro „Pienės pūkas“ ir Prienų lopšelio-darželio „Saulutė“ vaikai. Šie metai yra paskelbti Europos kultūros paveldo metais, o Europos kultūros paveldo metų šūkis – „Mūsų paveldas: praeitis pasitinka ateitį“. Įprasmindami šį šūkį, kartu pasidžiaugėme ne tik savo Valstybės šimtmečiu, bet ir Latvijos, Estijos, Lenkijos, Čekijos bei Slovakijos!

Smalsiuosius renginių dalyvius supažindinome su šių šalių kultūra, istorija, tradicijomis, įdomiausiais faktais, žymiausiais pasiekimais. Diskutuodami ieškojome kultūrinių, geografinių ir istorinių panašumų. Vaikai smalsiai klausėsi pasakojimų, išmoko įvairiomis kalbomis pasakyti „Labas“, linksmai žaidė žaidimą „Atspėk, kurios šalies vėliava?“, o po linksmybių vaikų laukė tautiniai saldėsiai ir gėrimai.

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos informacija

Komentarai

komentarai