ESO kviečia prieniečius įsivesti dujas

0
483

Elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ plečia dujotiekio tinklą Prienuose ir kviečia gyventojus šildytis namus gamtinėmis dujomis – nebrangiu ir švariu kuru.

Gamtinės dujos –  šiuo metu vienas iš pigiausių ir švariausių šildymo būdų, kurį renkasi vis daugiau Lietuvos gyventojų. Per pastaruosius ketverius metus gamtinių dujų kaina sumažėjo trečdaliu. Gyventojų apklausos duomenimis, 100–150 kv. metrų dydžio namo apšildymas dujomis vidutiniškai per mėnesį kainuoja 50–150 eurų (priklausomai nuo namo amžiaus, būklės, apšiltinimo medžiagų).

ESO primena, kad dujotiekio nutiesimas iki gyventojų sklypo yra gerokai sutrumpėjęs – dabar užtrunka iki 130 arba iki 230 kalendorinių dienų. Nuo pernai ESO gyventojams pradėjo teikti ir vidaus dujotiekio įrengimo paslaugą kliento sklype ir namuose.

Prijungimo kaina pagal Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos įkainius susideda iš dviejų dalių – pastoviosios (276,03 eurų) bei kintamosios dalies, priklausančios nuo atstumo iki dujotiekio (16,54 eurų už metrą).

Gatvės  Kaina
Medelyno, Sodų, Aušros, Žalgirio, Miško, Eglių, Vyturių, Saulėtekio  ~825 Eur
   
Ropių, Girių, Saulėgrąžų, Medetkų, Upėtakių, Kalvotoji, Radastų, Vyšnių, Rūtų, Kanapių, Lakštingalų, Žalioji, Žiogų  ~760 Eur

 

Jei atsiras gyventojų, pageidaujančių įsivesti dujas kitose gatvėse, į tai bus atsižvelgiama. Prienų gyventojams, dar neteikusiems prašymo įsivesti dujotiekį savo namuose, paprasčiausia tai padaryti www.dujuivedimas.lt arba susisiekti su Vaidu Palaikiu, el. paštas vaidas.palaikis@eso.lt,   tel. 8 617 43254

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai