Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdyje aptartos šių dienų aktualijos

0
402

Vasario 18 d. posėdžiavo Prienų rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisija, vadovaujama administracijos direktorės Jūratės Zailskienės.

Komisijoje dirbo policijos, priešgaisrinės ir aplinkos apsaugos pareigūnai, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, Visuomenės sveikatos centro, medicinos ir kitų įstaigų atstovai, Savivaldybės administracijos specialistai, taip pat dalyvavo meras Alvydas Vaicekauskas ir svečiai iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro: Kauno departamento Raseinių skyriaus vedėja Jovita Endrikė ir NVSC Kauno departamento Prienų skyriaus vyriausioji specialistė Vilija Matulevičienė.

Posėdyje buvo aptarti civilinės saugos, sausros, afrikinio kiaulių maro, paukščių gripo grėsmių ir prevencijos klausimai, pristatyta naujausia situacija dėl pasaulyje ir Europoje plintančio koronaviruso, esami ir planuojami veiksmai ruošiantis galimoms grėsmėms Lietuvoje bei rajone. Sutarta atnaujinti ekstremaliųjų situacijų veiklos planą, atsižvelgti į reikalavimus ir šiandienos aktualijas, į visas grėsmes žvelgti globaliau, t. y. glaudžiau bendradarbiauti visoms institucijoms tarpusavyje, dalintis informacija.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai