Edukacinis užsiėmimas „Linksmas skaitymas bibliotekoje“

0
488

Liepos 4 dieną Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko labai „Linksmas skaitymas bibliotekoje“.

Užsiėmime skaitėme juokingas Vytauto Račicko noveles apie suolo draugus Mikę ir Juozapėlį. Skaitėme ne bet kaip, o ypatingai! Skaityme dalyvavo ir tie, kurie skaityti nemėgsta, ir tie, kurie dar nemoka, bet tai buvo visai ne kliūtis.

Užsiėmime buvo net 20 užduočių. Pvz.: išridenti kauliuką ir perskaityti tiek sakinių, kiek išridenai kauliukų: skaityti ištrauką šokant: atsiversti bet kurią iliustraciją ir jai sukurti pasakojimą ir pan. Šiuo atveju skaitymas buvo kaip žaidimas, todėl skaityti patiko visiems.

Iki soties prisijuokę iš Mikės ir Juozapėlio išdaigų, vaikai keliavo prie mažo stalelio skanauti keksiukų ir gurkšnoti arbatos. Arbatos pertraukėlės metu lauke lijo, todėl Sofijos Rūtytės mama Rūta Rūtė pasisiūlė paskaityti Daivos Čepauskaitės eilėraštį apie lietų iš naujausios šios poetės eilėraščių knygos „Baisiai gražūs eilėraščiai.

Po skanios pertraukėlės vaikų laukė dar vienas smagus užsiėmimas – stalo futbolas su šiaudeliais! Užsiėmimui pasibaigus, vaikai pasisiūlė įamžinti savo įspūdžius piešiniuose. Juos rasite nuotraukose (piešiniuose galite atpažinti įamžintą pamokų ruošimo mašiną iš V. Račicko novelės „Pamokų ruošimo mašina“).

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos informacija

Komentarai

komentarai