Edukacinis renginys Stakliškių bibliotekoje

0
589

Rugsėjo 27 dieną Stakliškių gimnazijos penktokai, lydimi mokytojos Janės Koskienės, dalyvavo edukaciniame renginyje Stakliškių bibliotekoje „Svečiuose pas knygas“.

Bibliotekininkė Danutė supažindino vaikus su naudojimosi biblioteka taisyklėmis, paaiškino, kaip galima tapti bibliotekos skaitytojais, mokė vaikus ieškoti knygų bibliotekos fonde. Padedant mokytojai, vaikai atliko kūrybinę užduotį – kiekvienas pasigamino po mažą užrašų knygutę.

Kokį kelią praeina knyga, kol patenka į knygynų ir bibliotekų lentynas, mokiniai sužinojo pažiūrėję filmą „Kaip gimsta knyga“. Po peržiūros jaunieji skaitytojai kartu su bibliotekininke Danute aplankė Stakliškių miestelio aikštėje esantį Knygų namelį – mainų bibliotekėlę, sužinojo, kad čia galima keistis knygomis ir žurnalais, atnešti jau perskaitytus leidinius, pasiimti patikusią dar neskaitytą knygą.

Stakliškių bibliotekos bibliotekininkė, išsiskirdama su jaunaisiais skaitytojais, padėkojo Stakliškių gimnazijos mokytojai Janei Koskienei už bendradarbiavimą ir mokiniams skiepijamą meilę knygai, o mokiniams palinkėjo kuo dažniau užsukti į biblioteką ir niekada nenuobodžiauti neaprėpiamame knygų pasaulyje.

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos informacija

Komentarai

komentarai