Edukacinės veiklos – viena iš socialinės paramos sunkiausiai gyvenantiems formų

0
1022

Edukacinės veiklos – viena iš socialinės paramos sunkiausiai gyvenantiems formų

2019 m. lapkričio mėn. Jiezno, Stakliškių ir Prienų seniūnijos asmenims, kurie gauna paramą maisto produktais ir higienos prekėmis, buvo organizuota edukacinė popietė „Vėlimas iš vilnos“, kurioje dalyvavo apie 30 asmenų. Tai dalis ES projekto „Parama maisto produktais ir higienos prekėmis“ Nr. EPSF-2018-06-V-01papildomų priemonių, kurių įgyvendinimą finansuoja Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondas.

Šiame projekte Prienų r. savivaldybė dalyvauja jau ne pirmi metai ir kasmet ekonomiškai sunkiai gyvenantiems asmenims bei šeimoms organizuoja vis kitokias veiklas, nukreiptas į socialinių, bendravimo įgūdžių ugdymą, tam tikrų gebėjimų formavimą.

Edukacinė popietė „Vėlimas iš vilnos“ vyko Jiezno kultūros ir laisvalaikio centre, vėlimo amato paslapčių susirinkusiuosius mokė Jiezno žmonių su negalia pirmininkė Augenija Stoškuvienė.

Už socialinės paramos organizavimą ir teikimą atsakingas Savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyrius dėkingas Jiezno ir Stakliškių seniūnijų darbuotojoms, Jiezno žmonių su negalia bendruomenei bei visiems, dalyvavusiems prasmingoje ir įdomioje veikloje.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai