Delfi gimtadienio turnyre iškovotos prizinės vietos

0
1243

2020 m. sausio 11 d. iškovotos keturios prizinės vietos Vilniuje. Buvo surengtas Delfi gimtadieniui paminėti skirtas badmintono turnyras, kuriame iš viso varžėsi 142 badmintono žaidėjai suskirstyti į atskiras pajėgumo grupes.

Prienų badmintono klubą atstovavo septyni žaidėjai. Varžybose labai sėkmingai pasirodė Mantas Šatrauskas ir Agnė Stravinskaitė.

Mantas varžėsi aukščiausio vyrų vieneto pajėgumo grupėje ir įveikęs visus varžovus tapo turnyro nugalėtoju. Agnė varžėsi su stipriausiomis moterų vieneto grupės atstovėmis ir patyrusi tik vieną pralaimėjimą džiaugėsi 2-ąja vieta.

Stipriausiųjų vyrų dvejeto grupėje Mantas Šatrauskas kartu su Daliumi Juodsnukiu nukeliavo iki finalo, tačiau ten pralaimėjo ir tenkinosi 2-ąja vieta.

Agnė kartu su Vilma Galinyte įveikė visas savo varžoves moterų dvejetų grupėje (D) ir džiaugėsi 1-ąja vieta.

Ugnius Mikalauskas kartu su porininku iš Vilniaus kovoje dėl trečios vietos, tačiau po trijų setų kovos turėjo pripažinti varžovų pranašumą ir tenkinosi 4-ąja vieta.