Dėl VW ir sunkvežimio susidūrimo buvo paralyžiuotas eismas kelyje Kaunas-Prienai

0
2573

Antradienį kelyje Kaunas-Prienai susidūrė sunkvežimis ir lengvasis automobilis. Nukentėjo moteris. Dėl avarijos šiame kelyje buvo susiformavusios didžiulės spūstys.

Avarija kelyje Kaunas-Prienai, netoli nusukimo link Rokų, įvyko apie 9 valandą ryto. Dėl avarijos kelyje buvo smarkiai paralyžiuotas eismas. Laikinai kelias buvo visiškai uždarytas, o po to pareigūnai reguliavo eismą. Patraukus lengvąjį automobilį atsilaisvino viena kelio juosta. Maždaug po 12 val. nulūžusiais ratais likęs vilkikas buvo patrauktas nuo kelio. Iki tol vairuotojai šioje vietoje įstrigo didelėse spūstyse. Avarijos metu susidūrė lenko vairuotas sunkvežimis „Mercedes“ ir automobilis „Volkswagen“. Avarijoje nukentėjo pusamžė lengvojo automobilio vairuotoja.

Įvykio vietoje vairuotojas iš Lenkijos sakė, kad jis važiavo Kauno kryptimi. Iš priekio pamatė atvažiuojantį „Vokswagen“, prie kurio vairo sėdėjo moteris. „Ji tiesiog išvažiavo į priešpriešinę ir važiavo tiesiai į mane. Jos akys buvo atmerktos. Dar bandžiau trauktis į šoną, kitu atveju ji būtų rėžusis tiesiai į sunkvežimio vidurį“, – sakė vairuotojas. Vyras dar spėliojo, kad moteriai galėjo sutrikti sveikata, dėl to įvyko ši avarija.

Sužalota moteris važiavo viena. Ją išsivežė medikai. Smūgio būta itin stipraus. VW rėžėsi į sunkvežimio kampą. Nuo jo išlūžo „Mercedes“ ratai.

15min.lt informacija

Komentarai

komentarai