Darbo partijos Prienų skyrių palieka nariai

0
2884

Prienų darbiečių gretos retėja – skyrių paliko Prienų r. savivaldybės tarybos narys Vytautas Martinaitis ir pirma už brūkšnio patekimui į tarybą sąraše esanti Gražina Bendinskienė. Su jais kartu iš partijos pasitraukė nemažas būrys narių.

Pagrindinė priežastis, pasak Prienų darbiečių, yra nesutarimai su skyriaus vadove Rima Zablackiene, kuri turi problemų ir dirbdama administracijos direktoriaus pavaduotojos pareigose – ant jos krito šešėlis, kuomet (kaip spėjama) politikė veikė bendruomenės pirmininkės Danutės Sodaitienės naudai. Įdomus faktas, kad R. Zablackienę partijos kolegos labiausiai ir kritikavo dėl artimos draugystės su Gintautu Sodaičiu (kilęs iš to pačio Užuguosčio krašto kaip ir Danutė Sodaitienė), už tai nariai sulaukdavo iš pirmininkės nemalonės.

Ar sugebės Rima Zablackienė su vienu tarybos nario mandatu (šiuo metu Audrius Banionis eina šias pareigas) „išsilaikyti“ administracijos direktoriaus pavaduotojos pareigose? O gal Audrius Banionis irgi pasitrauks iš Darbo partijos? Tokiu atveju Darbo partija Prienuose neturėtų nei vieno tarybos nario. Tai – retoriniai klausimai, laikas parodys.

Primename, jog Darbo partija 2016 m. seimo rinkimuose nesurinko 5 proc rinkėjų balsų ir netapo parlamentine partija. Šiuo metu Lietuvoje Darbo partijos reitingai nesiekia 2 proc („Vilmorus“ duomenimis).

 

Komentarai

komentarai