„Darbingų bedarbių bei neaktyvių asmenų integracija į darbo rinką per neformalųjį švietimą Prienų mieste“

0
2256

VšĮ „Meninė drožyba“ vykdo Prienų miesto VVG projektą „Darbingų bedarbių bei neaktyvių asmenų integracija į darbo rinką per neformalųjį švietimą Prienų mieste“. Projekto veiklos vyks rugpjūčio– rugsėjo mėnesiais.

Kviečiame dalyvauti jaunimą nuo 16 metų ir vyresnius asmenis. Gali dalyvauti tik Prienų miesto gyventojai.

Projekto metu bus mokoma medžio drožėjų amato. Projekto dalyviai bus supažindinti su Prienų krašto tradiciniu paveldu, jiems bus skaitomos 5 paskaitos apie stogastulpių architektūrinę kompoziciją, tautinę simboliką, naudojamą liaudies mene, vyks 10 grupinių užsiėmimų su psichologu, taip pat – 3 paskaitos, skatinančios savęs pažinimą bei bendravimo įgūdžius DiSC® metodikos pagalba. Bus surengta ne mažiau kaip 24 medžio drožybos amato pamokos. Visiems dalyviams bus surengta pažintinė išvyka į „Angelų kalvą“.

Į projekto veiklas bus įtraukta ne mažiau 10 socialinę atskirtį patiriančių žmonių. Aktyviausi ir gabiausi dalyviai papildys darbo rinką, mažiausiai 1 asmuo bus įdarbintas VšĮ „Meninė drožyba“.

Dėl išsamesnės informacijos iki liepos 30 dienos kreiptis į medžio skulptorių Algimantą Sakalauską arba į projekto vadovę Iloną, tel. 8 655 69151.

VšĮ „Meninė drožyba“ informacija

Komentarai

komentarai