D. Gailiaus vedamas „Neptūnas“ iškovojo didžiausią sezono pergalę

0
1410

LKL lentelės kaimynų dvikovoje svarbią pergalę iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“ (4/4), išvykoje 101:59 (23:18, 28:22, 25:5, 25:14) sutriuškinęs Prienų „CBet“ ekipą (4/4).

101 taškas – rezultatyviausias pasirodymas tarp visų LKL komandų šiame sezone.

Šis mačas buvo ypatingas ir Deividui Gailiui. Puolėjas sužaidė geriausias savo sezono rungtynes ir surinko 19 taškų, 3 atkovotus kamuolius bei 5 rezultatyvius perdavimus.

Mačas prasidėjo taškas į tašką – nors po Žygimanto Janavičiaus metimo „Neptūnas“ prabėgus kelioms minutėms pirmavo 6:3, kitoje aikštės pusėje rezultatą persvėrė Vaido Čepukaičio ir Martyno Varno metimai.

Svečiai vėl atitrūkti pradėjo įpusėjus ketvirčiui, kai tolimą metimą pataikė Gytis Masiulis, o netrukus dvylikos taškų solo šou surengė ir Ž. Janavičius – 23:13.

Prienų ekipai iki ketvirčio pabaigos pavyko kiek sušvelninti rezultatą ir jis baigėsi 23:18. Komandoms grįžus ant parketo, Mindaugas Lukauskis nieko nelaukdamas varžovams įsūdė tritaškį ir deficitą mažino iki poros taškų.

Visgi tai „CBet“ spurto neįkvėpė – dažnai klydę šeimininkai leido D. Gailiui sėkmingai pelnyti lengvus taškus ir „Neptūnas“ vėl išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu.

Paskutinėmis antrojo kėlinio sekundėmis Prienų klubo atsilikimą kiek sumažino Luko Ulecko tritaškis ir komandos į rūbinę patraukė rezultatui esant 51:40. Per pirmąją mačo dalį „Neptūnas“ pataikė devynis tolimus metimus.

Po ilgosios pertraukos iniciatyvą vėl turėjo svečiai – G. Masiulis pataikė tritaškį, o Simas Galdikas pasižymėjo dviem taškais su pražanga.

Įpusėjus trečiajam kėliniui, uostamiesčio krepšininkai jau pirmavo dvidešimties taškų skirtumu (65:45), o per ketvirtį vos penkis taškus pelnęs „CBet“ jokio atsako varžovams taip ir nebepateikė.

Mačo pabaigoje ant parketo pasirodė jaunasis Tadas Pažėra, kuriam tai buvo debiutas šiame „Betsafe-LKL“ sezone.

Dėl dvigalvio šlaunies raumens patempimo „Neptūnui“ rungtynėse padėti negalėjo gynėjas Darrinas Dorsey.

„CBet“: Arnas Velička 20, Karolis Guščikas 11, Martynas Varnas 8 taškai.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 19, Žygimantas Janavičius 18, Matas Jogėla 15, Gytis Masiulis 10 taškų.