Būkime pilietiški, atsakingi!

0
1674

Pastebime, kad vis daugiau gyventojų nuoširdžiai rūpinasi savo aplinkos tvarka ir grožiu. Tuo rūpinasi ir Savivaldybė – pagal finansines galimybes tvarko kelius, modernizuoja gatvių apšvietimą, vykdo didesnius ir mažesnius projektus, kurie keičia miesto veidą, turtina gyventojų laisvalaikį, užtikrina aplinkos saugumą.

Deja, yra tarp mūsų dar priešiškai nusiteikusių žmonių, kuriems nepatinka naujos paslaugos (pavyzdžiui, biotualetai prie vaikų žaidimų aikštelės), patraukli aplinka (paplūdimio tinklinio aikštelė, sūpynės vaikams prie Nemuno Paprienėje), tam tikri, jų nuomone, suvaržymai (tvora aptvertos „Žiburio“ ir „Ąžuolo“ mokyklų teritorijos). Vos tik padarius gerą darbą, dažnai ir su mūsų bendruomenės narių pagalba, atsiranda, kas niokoja visų bendrą turtą. Gėrį, sukurtą visuomenei, gyventojams. Kažkas pavogė sūpynes, tinklą, savaitgaliais vartė biotualetus, ardė tvoras…

Šiais metais Prienų „Žiburio“ gimnazija atšventė 100-metį, „Ąžuolo“ progimnazija – 30-metį. Savivaldybės rūpesčiu rudenį mokyklų teritorijos buvo aptvertos nauja tvora – kad būtų gražiau ir saugiau. Darbai kainavo 41 126,36 Eur. Nespėjo bendruomenės ir aplinkiniai pasidžiaugti, kai kažkas tvorą labai nuniokojo – išlaužė, išdraskė, išardė. Gaila ir apmaudu, nes tai padarė ne svetimi – galbūt mūsų vaikai, draugai, kaimynai ar pažįstami. Žvelgiant į tai, kiek žalos padaryta, triūsta ne vieną vakarą ar naktį.

Norime paprašyti miesto gyventojų – būkite pilietiški, atsakingi, netoleruokite tokio elgesio. Jeigu matote, kad kažkas netinkamai elgiasi ir naikina visų mūsų turtą, įspėkite, paaiškinkite, kad taip nedera elgtis. Jeigu yra galimybė, nufotografuokite, nufilmuokite, praneškite policijai, paskambinkite į Savivaldybę.

Prasidėjo dvasingas Kalėdų laukimo metas. Per jį apmąstome padarytus darbus, kuriame naujus planus, žadiname širdyje viltį, kuriame svajones apie geresnį gyvenimą sau ir savo vaikams. Kalbėkime apie tai. Dalinkimės gerumu.

Prienų r. savivaldybės informacija

 

Komentarai

komentarai