Brolius Ballus nustelbęs „Vytauto“ naujokas atvedė komandą į pergalę

0
1474

„Big Baller Brand Challenge Games“ turnyre įvyko jau trečiosios rungtynės – Prienų-Birštono „Vytautas“ namie po atkaklios kovos 93:89 palaužė Šakių Vytį“.

Rungtynės prieš „Vytį“ niekuo nepriminė pastarojo mačo su „Lietuvos ryto“ dubleriais. Gynyba buvo gerokai kibesnė, o varžovai – brandesni, todėl rezultatyvumas krito, o ir broliai Ballai nebuvo tokie pastebimi. Iki devintosios rungtynių minutės „Vytis“ išlaikė lygų rezultatą (17:17), tačiau sėkminga ketvirčio pabaiga leido „Vytautui“ išsiveržti į priekį – 21:18.

Antrajame ketvirtyje tęsėsi ta pati istorija – žaidimas nebuvo itin rezultatyvus, o broliai Ballai daug erdvės aikštėje negavo. Pasikeitė tik viena – „Vytis“ išsiveržė į priekį ir daug dažniau stodamas prie baudų metimų linijos laikė persvarą savo rankose – 44:39. Svečiai išliko priekyje ir iki ilgosios pertraukos – 46:43.

„Vytautas“ pusę trečiojo kėlinio vijosi varžovus, kol rezultatą persvėrė iš toli pataikęs LaMelo Ballas – 57:55. „Vytis“ šeimininkams ilgai džiaugtis neleido ir atsiėmė trapų pranašumą – 64:59. Priekyje Šakių ekipa išliko ir po trijų kėlinių – 73:71.

„Vytis“ ilgą laiką laikėsi priekyje, tačiau ketvirtojo kėlinio eigoje rezultatą buvo persvertas šeimininkų naudai. Likus žaisti 20 sekundžių „Vytautas“ pirmavo 92:89, o svarbus metimas buvo patikėtas Ryčiui Juknevičiui. Gynėjas prametė ir „Vytautas“ džiaugėsi pergale.

„Vytautas“: LiAngelo Ballas 22, Kervinas Bristolis 15 (6 blokai), LaMelo Ballas 14, Tomas Dimša 11.