„Big Baller Games“ baigėsi trigubu L.Ballo dubliu ir pusantro šimto „Vytauto“ taškų

0
1420

„Big Baller Brand Challenge Games“ pasiekė finišo tiesiąją Prienų-Birštono „Vytautas“ paskutiniajame šios serijos mače 151:120 (32:24, 36:42, 49:31, 34:23) neturėjo vargo su „Jonava“.

Rungtynės ir vėl prasidėjo aukštu tempu, tačiau „Vytautui“ atitrūkti nesisekė, o LaVaro diriguojamai ekipai nesisekė pasiekti tokio paties rezultatyvumo, kaip vadovaujant Virginijui Šeškui. Dviženklį pranašumą prieniškiai įgijo tik pačioje ketvirčio pabaigoje, tačiau su sirena šį kiek apkarpė Antanas Montrimavičius – 24:32. Galingu dėjimu antrajame ketvirtyje pasižymėjo Martynas Pacevičius, o kibia gynybą pasižymėjusiose rungtynėse skirtumas tarp komandų neaugo – 47:42.

Abu jaunieji Ballai netruko pasiekti dviženklį rezultatyvumą, tačiau „Jonava“ rezultatą išlygino, o po Justo Vazalio tritaškio ir išsiveržė į priekį – 52:49. „Jonava“ iki ilgosios pertraukos šeimininkų toli į priekį nepaleido – 66:68.

Trečiajame kėlinyje „Vytautas“ pagaliau atitrūko į priekį, o šimtąjį tašką tritaškiu pelnė LiAngelo – 100:83. Jis vėliau pridėjo ir dėjimą greitoje atakoje, o skirtumą kiek vėliau sudrebino ir LaMelo dėjimas – 107:87. Dar nesibaigus trečiajam kėliniui prie šimtojo taško ėmė artintis ir jonaviškiai, tačiau „Vytautas“ tik dar labiau atitrūko – 97:117.

Ketvirtajame kėlinyje išnyko net ir paskutiniai gynybos likučiai – „Visų žvaigždžių“ rungtynių tipo maču tapusiame susitikime taškai liejosi laisvai, LaMelo vis dažniau laidė kosminius tritaškius, o savo šanso sulaukė ir jaunasis Bartas Aleksandravičius, kuris vos išėjęs aikštėn pasižymėjo tritaškiu.

„Vytautas“: LaMelo Ballas 40 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), LiAngelo Ballas 31, Edvinas Šeškus 22.

„Jonava“: Brandynas Hobbsas 28, Martynas Pocevičius 16.