„Big Baller Brand Challenge Games“ draugiškų rungtynių cikle – antroji pergalė

0
1305

Antrąją pergalę „Big Baller Brand Challenge Games“ draugiškame rungtynių cikle iškovojo Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipa.

Prieniškiai namuose be didesnių sunkumų 130:93 nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto–2“ komandą.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai – įpusėjus pirmajam kėliniui „Vytautas“ pirmavo vos dvejais taškais (15:13). Ketvirtį sėkmingiau baigę šeimininkai turėjo 13-os taškų pranašumą (32:19). Antrajame kėlinyje prieniškiai pratęsė sėkmingą žaidimą ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 23-ijų taškų persvarą – 64:41.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė – persvarą vis didinęs „Vytautas“ prieš ketvirtąjį kėlinį pirmavo triuškinamai (98:60). Paskutinės dešimt minučių tebuvo formalumas ir pergalę šventė šeimininkai – 130:93

„Vytautas“: LaMelo Ballas 31, LiAngelo Ballas 29, Regimantas Miniotas 19 (6 atk. kam.).

„Lietuvos rytas-2“: Deividas Sirvydis 19 (7 atk. kam.), Simas Jarumbauskas 12, Ernestas Naruševičius 11 (11 atk. kam.).