Be svarių priežasčių sukčiavimu apkaltintas E. Šeškus Raseiniuose žaidė lūžusia koja

0
1065

sEdvinas Šeškus patyrė kojos traumą, paaiškėjo, kad Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) dėl įtarimų nesąžiningu žaidimu pašalintas E. Šeškus dar šiame čempionate Raseinių „Rasų“ komandoje žaidė kęsdamas kojos skausmus. Krepšininkas buvo išsisukęs dešinės kojos čiurną, kairioji koja buvo patyrusi stresinį lūžį, tačiau ėjo į aikštelę ir kovojo už komandą, o vėliau nepagrįstai dar buvo apkaltintas.

„Man diagnozuotas stresinis kojos lūžis. Dar aiškinsis dėl ko viskas nutiko, bet sezonas jau baigtas. Nepavyks išvengti ir operacijos“, – atsiduso su žiniasklaida bendraudamas E. Šeškus.

Po nesusipratimo NKL krepšininkas persikėlė į Lietuvos krepšinio lygą (LKL), kur rungtyniauja tėvo treniruojamoje Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipoje.

„Jaučiau skausmus, bet nevažiavau tikrintis pas medikus, nes maniau, jog nieko rimto. Skolinimo sutartis turėjo baigtis iš karto po Naujųjų metų ir būčiau grįžęs į „Lietuvos rytą“ bei ten pasitikrinęs pas klubo daktarą. Turėsiu pamoką ateičiai, jog kai tik pajunti skausmus, reikia tuoj pat kreiptis į medikus“, – sakė E.Šeškus.

E.Šeškus šį sezoną LKL vilkėdamas „Vytauto“ aprangą pasirodė vos viename mače.

Gera

Komentarai

komentarai