Balandžio 18 d. – gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas

0
505

2018 m. balandžio 18 d. bus atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos techninis patikrinimas, kurio metu 11 val. 52 min. visoje šalyje bus girdimas perspėjimo sirenų kauksmas. Sirenos kauks 3 minutes.

Nustojus kaukti sirenoms per Lietuvos radijo 1-ąją ir 2-ąją programas, radijo stotį „Pūkas“ iš Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Aliarmavimo ir operacijų koordinavimo centro bus skelbiama informacija gyventojams.

Prašome gyventojų išklausyti perduodamą informaciją.

Gyventojai bus informuojami ir trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus, kuriuose yra įjungta korinio transliavimo funkcija. Norint gauti trumpuosius pranešimus, reikia  mobiliuosiuose telefonuose suaktyvinti korinio transliavimo funkciją. Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama tinklalapyje www.vpgt.lt. Perspėjimo pranešimų perdavimas prasidės kartu su sirenų jungimo pradžia 11.52 val. ir tęsis iki 12.03 val. Pranešimai bus kartojami kas 1 min.

Prienuose įrengtos dvi elektrinės/elektroninės perspėjimo sirenos: ant Savivaldybės administracijos ir Sporto arenos pastatų.

Prienų r. savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus vyr. specialistas Romas Trakymas

Komentarai

komentarai