Baisi nelaimė Prienų rajone sugriovė kaimo šviesuolės gyvenimą

0
4969
Šių metų kovo 19-oji Prienų rajone, Vėžionių kaime, gyvenančios bibliotekininkės Dalios Navickienės gyvenime – lemtinga diena.
 
Kaip tik tądien, kai ji planavo po ilgos darbo dienos grįžti namo, išgirdo žinią, jog dega jos namai. Senas medinis namas, kuriame ji praleido vaikystę, susilaukė dukrų, kūrė laimę su vyru ir rūpinosi 78-erių mama. Močiutė pagriebė tik telefoną Gaisras Vėžionių kaime 18 valandą kilo netikėtai.
 
Namuose tada buvo Dalios dukra ir mama. 23 metų mergina patyrė stresą, tačiau suskubo ištiesti pagalbos ranką močiutei – abi akimirksniu išbėgo iš degančio namo. „Mano mama spėjo tik telefoną pasiimti. Nebeliko jokių asmeninių daiktų, drabužių. Ugniagesiai kėlė versiją, kad gaisrą sukėlė elektros instaliacija. Įdomiausia tai, kad visai neseniai ji buvo keista, sutvarkyta. Nors mūsų namas senas, mes jį labai prižiūrėjome. Darėme viską, kiek galėjome iš gaunamų atlyginimų“, – pasakojo teigiamai gyvenvietėje vertinama bibliotekininkė.
 
Senojo namo neatstatys
 
Navickų namas buvo draustas 25 tūkst. eurų suma. Šiuo metu jie dar nežino, kokią sumą jiems išmokės draudimo bendrovė, tačiau yra tikri, kad senojo namo nebandys atstatyti. Iki pamatų supleškėjęs namas liks tik prisiminimuose. Kai tik turės reikiamų pinigų, šeima bandys persikelti į nusižiūrėtą namuką Vėžionyse.
 
„Ten neseniai mirė šeimininkė, galėtume jį pirkti. Šiuo metu jo kaina – 15 tūkst. eurų. Planuojame jį pirkti, tačiau finansų reikės ir namo remontui. Kiek žinome, dėl vėtros įlūžo pusės namo stogas, todėl reikės jį keisti“, – aiškino Dalia.
 
Prašo tautiečių paramos
 
Netrukus po gaisro į pagalbą suskubo bendruomenės nariai. Jie aprūpino šeimą buitiniais daiktais, drabužiais. Navickai jau spėjo kreiptis į seniūniją dėl vienkartinės pašalpos. Jiems pažadėta suteikti medienos, kurios prireiks įsigytam namui remontuoti. Šiuo metu pas brolį besiglaudžianti šeima dėkoja visiems, prisidėjusiems prie jų gerovės, ir prašo nelikti abejingus.
 
„Esame dėkingi už pagalbą, tačiau suvokiame, kad ji vis dar mums reikalinga. Mūsų algos nėra tokios, kad patys galėtume pasirūpinti naujais namais, tačiau gaisras nesirenka – po jo turime bandyti atsitiesti ir gyventi toliau“, – jautriai į skaitytojus kreipėsi moteris.
 
Prisidėti prie šeimos gerovės galite čia:
 
Dalia Navickienė
DNB bankas
Paskirtis: PARAMA
LT124010041100114317
Paypal: navdalia@gmail.com
 

Komentarai

komentarai