Autobusų stotis baigiama rekonstruoti, Stadiono mikrorajono viešųjų erdvių sutvarkymo darbai įpusėjo

0
3119

„Prienai atsinaujina“ – ne vien skambus šūkis, bet ir konkretūs darbai, kuriuos mato gyventojai. Kartu tai ir didelė atsakomybė, todėl beveik kiekvieną savaitę Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas kartu su vadovais, specialistais lankosi statybos darbų objektuose, susitinka su rangovais, aptaria darbinius klausimus, problemas.

Praėjusią savaitę meras domėjosi, kaip vyksta Stadiono mikrorajono viešųjų erdvių sutvarkymo darbai. Prie apžiūros prisijungė ir administracijos direktorius E. Visockas bei atsakingi specialistai. Šis projektas – vienas iš tų, kurie, pasak mero, ne vienerius metus brendo galvoje. „Labai norėjosi, kad ši erdvė būtų sutvarkyta, nes tai gražus gamtos kampelis su vandens telkiniu, beržynu, vaikščiojimo takais. Džiaugiuosi, kad pavyko jį įgyvendinti ne tik mintyse“, – sako meras.

Stadiono mikrorajono viešųjų erdvių sutvarkymo projektas prasidėjo birželio pabaigoje ir iki šių metų pradžios jau yra nemažai padaryta: išvalytas tvenkinys, įrengiama krantinė, paruoštas pagrindas krepšinio, tinklinio, lauko teniso, lauko treniruoklių aikštelėms, erdvė vaikų žaidimams, valomas griovys, kertami krūmokšniai, klojami takai ir kt. Visą objektą planuojama užbaigti iki 2019 metų pabaigos. Objekto vertė – 2,1 mln. Eur.

Praėjusią savaitę meras A. Vaicekauskas taip pat apžiūrėjo baigiamą rekonstruoti Prienų autobusų stotį. Viduje ir išorėje darbai baigti, liko statybos darbų įteisinimo procedūros.

Reikia paminėti, kad autobusų stoties atnaujinimo darbai sutapo su F. Martišiaus g. ir dalies Vytauto g. rekonstrukcija, kuri taip pat prasidėjo įdėjus nemažai Savivaldybės pastangų. Meras A. Vaicekauskas pasidžiaugė, kad po metų kitų autobusų stoties kvartalas taps dar gražesnis, nes rengiamas projektas, kurio metu bus sutvarkytas Revuonos parkas, LDK Kęstučio paminklo prieigos, įrengta apžvalgos aikštelė Nemuno upės pakrantėje.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai