Atsinaujinęs Prienų krepšinio klubas keičia pavadinimą, rado naują rėmėją ir susigrąžino V.Šeškų

0
1058

1Devintąją vietą LKL čempionate užėmęs Prienų klubas kitą sezoną grįš su didelėmis ambicijomis. Atgimstanti Prienų komanda susirado naują generalinį rėmėją, turi naują klubo prezidentą, keičia pavadinimą ir susigrąžino neatsiejamą savo dalį – trenerį Virginijų Šeškų.

Prienų krepšinio klubas kitą sezoną vadinsis Prienų „Birštono Vytautu“. „Birštono mineraliniai vandenys ir Ko“ yra moderni natūralų mineralinį vandenį tiekianti įmonė. Komandos prezidentu tapęs Norbertas Pranckus yra „Birštono mineralinių vandenų ir Ko“ valdybos pirmininkas.

Ekipa namų rungtynes žais Prienuose. Klubo formavimas dar tik įsibėgėja. Artimiausiu metu bus patvirtinta komandos valdyba. Naujų žaidėjų paiešką vadovai pradės jau kitą savaitę.

„Dar per anksti kalbėti, bet viskas vyksta labai greitai. Naujienų bus artimiausiu metu. Kiekvienas klubas nori kovoti dėl medalių. O kaip tai pavyksta, priklauso nuo daugelio veiksnių. Bet tikslas bus tikrai kitoks nei praėjusį sezoną“, – LKL.lt sakė naujasis „Birštono Vytauto“ klubo prezidentas N.Pranckus.

Tuo tarpu į Prienus sugrįžtantis V.Šeškus ne neslėpė: „Bandysime konkuruoti su „Neptūnu“, Utenos „Juventus“. Praėjęs sezonas Prienams buvo sunkus. Dabar bursime konkurencingą komandą“.

Praeityje Prienų klubo veiklą ant savo pečių nešęs V.Šeškus džiaugėsi, kad į komandą atvyksta solidus rėmėjas.

„Atėjo rimti rėmėjai. Anksčiau buvome įpratę vieni viską daryti“, – šyptelėjo V.Šeškus.

Jis neslepia, kad sugrįžti į Prienus – gera.

„Prienams atidaviau visą gyvenimą, todėl smagu sugrįžti, – LKL.lt tikino praėjusį sezoną Vilniaus „Lietuvos rytui“ iki vasario vadovavęs V.Šeškus. – Aišku, gal ateityje vėl reikės kažkur pabandyti. Turėjau gerų pamokų, pamačiau savo klaidas“.

lkl.lt

Komentarai

komentarai