Ataskaitinis susirinkimas Stakliškių seniūnijoje

0
1125

Kovo 5 d. vyko Stakliškių seniūnijos ataskaitinis susirinkimas, kuriame dalyvavo meras A. Vaicekauskas, administracijos direktoriaus pavaduotoja R. Zablackienė, mero patarėja J. Zailskienė, tarybos nariai M. Butkevičius, L. Jakinevičienė, V. Kederys, A. Vaidogas.   

Susirinkimo pradžioje koncertavo Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centro kapela „Korys“. Po koncerto seniūno pavaduotoja N. Ivanovienė pristatė 2017 m. veiklos ataskaitą. Seniūniją sudaro 85 kaimai, gyvena 2 401 gyventojas, gimė 12 naujagimių. Joje net 198 km kelių ir gatvių, 19 veikiančių kapinių – tai pati didžiausia pagal plotą rajono seniūnija. Seniūno pavaduotoja ne tik pasidžiaugė atliktu kelių remontu, įrengtomis pralaidomis, suremontuotu seniūnijos administraciniu pastatu, naujais Lepelionių piliakalnio laiptais, bet atkreipė dėmesį ir į problemas. Aktualiausios jų –  elektros darbus atliekančių įmonių sugadinti ir nesutvarkyti keliai, neatsakingas dalies gyventojų atliekų tvarkymas.  N. Ivanovienė, padėkojusi už bendradarbiavimą seniūnijos įstaigoms, įmonėms, bendruomenėms, seniūnaičiams, apžvelgė kitų metų planus.

Meras A. Vaicekauskas gyventojams pristatė planuojamus įgyvendinti Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centro, Stakliškių darželio rekonstrukcijos, vandentvarkos projektus, aptarė planus modernizuoti ir plėsti elektros ūkį, atnaujinti Stakliškių biblioteką, pastatyti miestelyje biotualetą. AB „Prienų vandenys“ direktorius P. Mitkevičius informavo apie ES ir Savivaldybės lėšomis vykdomą vandentvarkos projektą, pagal kurį Stakliškėse bus nutiesta 3,59 km vandentiekio, 5,7 km nuotekų trasų, pastatyta 7 siurblinės, valymo įrenginiai bei renovuota 3,7 km senų trasų.

Susirinkime buvo pristatytas ir Prienų socialinių paslaugų centro bei Savivaldybės vykdomas projektas „Bendruomeninių šeimos namų įkūrimas Prienų rajono savivaldybėje“. Centro direktorė A. Urbonienė patikino, kad pagal šį projektą paslaugos bus teikiamos visoms šeimoms. Jiezno globos namų atstovė drąsino ir kvietė gyventojus į savo šeimas priimti be tėvų globos likusius vaikus. Prienų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas G. Banys suteikė informaciją apie apsaugos nuo kiaulių maro priemones.

Prieš susirinkimą meras ir jo komanda susitiko su seniūnaičiais ir bendruomenių pirmininkais. Buvo aptarti melioracijos remonto būtinumo šiame krašte (ypač Užuguostyje), vandentiekio ir krepšinio aikštelės poreikio klausimai.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai