Apžiūrėti Prienų seniūnijos keliai su žvyro danga ir kiti objektai

0
2356

Rugpjūčio 27 d. Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas, administracijos direktorė J. Zailskienė, Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vyriausioji specialistė R. Baranauskienė ir Prienų seniūnijos mentorius, buvęs seniūnas, A. Matulevičius apžiūrėjo Prienų seniūnijos kelius su žvyro danga, mėgėjų sodų gatves, vykdomus statybos darbus, naująsias konteinerines atliekų surinkimo aikšteles bei kitus objektus.

Kelių ir gatvių apžiūra buvo inicijuota, nes rugsėjo 3 d. vyks Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšų, skirtų savivaldybės vietinės reikšmės keliams ir gatvėms tiesti, rekonstruoti, taisyti (remontuoti), prižiūrėti ir saugaus eismo sąlygoms užtikrinti, paskirstymo komisijos posėdis. Komisija svarstys Kelių priežiūros ir plėtros programos rezervo ir tikslinių lėšų preliminarų poreikį 2020 metams bei tvirtins kelių su žvyro danga asfaltavimo, mėgėjų sodų kelių, kuriems reikalingas remontas, prioritetinius sąrašus visose seniūnijose.

Apžiūrėję Prienų miesto problemines vietas, Savivaldybės vadovai sutarė, kad prioriteto eile yra būtina sutvarkyti laiptus į sodų bendrijas ties Revuonos gatvės 9 ir 15 namais ir jau reikia pradėti statybos darbų pirkimo procedūras dėl lopšelio-darželio „Pasaka“ stovėjimo aikštelės remonto. Taip pat sutarta, kad reikia atsižvelgti į seniai Prienuose gyvenančius žmones ir siūlyti komisijai į kitų metų planus įtraukti Klonio, Mėlynių gatvių asfaltavimo darbus.

Vis stabtelint prie sodų bendrijose naujai įrengtų pusiau požeminių konteinerinių atliekų surinkimo aikštelių pasidžiaugta, kad gyventojai atliekas rūšiuoja tinkamai, o apžiūrint sklypus mieste nutarta išsiųsti paraginimo susitvarkyti laiškus ne vienam apleisto sklypo savininkui.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai